Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Ezen a helyen minden mágiát megtanulhatsz.

Ez az iskola házirendje, olvasd el figyelmesen!

Mindig járunk a tanórákra, és ha valamiért büntetést kaptok akkor meg kell csinálni azt a büntetőfeladatot amit adtak neked (bár nem szokott lenni büntetőmunka, csak ha valaki nagyon rosszat csinál)!

A Nagyteremben minden diáknak regisztrálnia kell és felhasználónévnek az iskolai nevét kell beírnia minden diáknak! <A Nagyterem szabályzatát csak a Nagyteremben olvashatjátok, mert ezen a weboldalon nem tüntettük fel>

Ha nem abba a házba kerültök, amibe szerettetek volna attól még lehettek az iskolában jó tanulók. Ne hagyjátok el iskolánkat, hisz itt nagyon sok érdekes dolog van.

A diákok nézzék folyamatosan az e-mailjeiket, mert akármikor kaphatnak egy e-mailt az iskolától, ami fontos lehet. Hogyha valaki nem válaszol az iskola leveleire sokadszor sem, akkor lehet, hogy eltanácsoljuk az iskolából. MÉGEGYSZER KÉREK, MINDEN DIÁKOT, FOLYAMATOSAN NÉZZÉK AZ E-MAILJEIKET!

A tanórák mulasztása miatt pontlevonást kaphat a mulasztó diák háza. Tehát, ha nyerni akartok a pontversenyben, nem érdemes kihagyni a tanórákat.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 5
Tegnapi: 5
Heti: 29
Havi: 285
Össz.: 54 086

Látogatottság növelés
Oldal: Házirend
Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola - © 2008 - 2024 - roxfortiskola.hupont.hu

Az ingyenes honlapkészítés azt jelenti, hogy Ön készíti el a honlapját! Ingyen adjunk: Ingyen Honlap!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »