Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Ezen a helyen minden mágiát megtanulhatsz.

Aki tanárnak akar jelentkezni, az küldjön egy baglyot (e-mailt) a hupontroxfort@freemail.hu címre! A levélben benne legyen az, hogy mi lenne a neved és, hogy milyen tanár akarsz lenni.

És most kétszer olyan jó lesz tanárnak jelentkezni! Mert minden új tanár kap 1000000 galleont az iskolai széfjébe, és ez még nem minden! A Nagyteremben (az iskola fórumán) parancsolgathat (persze közben felügyelnie kell, hogy ne írjanak rossz dolgokat a Nagyteremben és nem szabad csak úgy parancsolgatni, hanem rájuk kell szólni) és persze a Nagyteremben megkapja a tanár rangot. Megrendezünk majd egy versenyt és az lesz az igazgatóhelyettes, aki megnyeri, és ebben a versenyben tudjuk meg azt is, hogy ki lesz egy-egy ház vezető tanára.

KirályVigyorNevetésKacsintásKirály

De még ezt is lehet fokozni! Ugyanis a tanárok minden nap  10 galleon fizetést kapnak, és a Nagyterembe írhatnak teszteket (a teszteket a diákok oldják meg, hogy pontokat szerezzenek házuk számára).

Tanárainknak lehetőségük nyílik hirdetni a Nagyteremben. Mindenféle hirdetést feltüntethetnek ott.

A tanárok mostantól alkothatnak új tantárgyakat, és eldönthetik, hogy hanyadik évtől lehesen azt tanulni.

Előre is köszönjük a jelentkezéseket!

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 8
Heti: 74
Havi: 373
Össz.: 54 174

Látogatottság növelés
Oldal: Tanárokat keresünk
Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola - © 2008 - 2024 - roxfortiskola.hupont.hu

Az ingyenes honlapkészítés azt jelenti, hogy Ön készíti el a honlapját! Ingyen adjunk: Ingyen Honlap!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »